Rasa Banė photography

Sveiki užsukę! Aš esu Rasa, pamilau fotografiją, kai supratau, kad tai vienintelis būdas sustabdyti taip greitai lekiantį laiką ir taip išsaugoti brangiausius ir šilčiausius prisiminimus. Fotografuoju nėštukes, šeimas, šventes, bet labiausiai patinka fotografuoti vaikus ir naujagimius, pati esu dviejų vaikučių mama, todėl matau, kad tai toks laikas, kai jie be galo greitai auga ir keičiasi, o fotografija, tai stebuklingas būdas kaip tuos prisiminimus išsaugoti. Ilgam atmintyje įstrigo kažkada perskaityti nuostabūs  žymaus fotografo žodžiai: „Kiekviena akimirka yra fotografija“. Gyvenimas yra pilnas nuostabių akimirkų, nelaukime jų, kurkime jas patys.

 

Fotosesijos parodos

DUK

Studija įsikūrusi Klaipėdoje, adresu Šilutės pl. 40.

Žinoma, susisiekite ir aptarsime visas detales!

Nuotraukų paruošimo terminai gali skirtis dėl sezono bei kitų faktorių. Kiekvieną klientą prieš fotosesiją informuoju apie terminus individualiai.

Galite užpildyti užklausos formą šiame puslapyje arba tiesiog susisiekti nurodytais kontaktais.

Nuotraukų kiekis – individualus. Priklauso nuo fotosesijos tipo bei pasirinkto plano. 

Fotosesijos kaina priklauso nuo jos tipo ir pasirinkto plano. Daugiau informacijos – nurodytais kontaktais.

Aš nenorėčiau savo fotografavimo stiliaus sprausti į rėmus, bet noriu tikėti, kad galima jį apibūdinti žodžiu „Emocija“. Mano darbus galite pamatyti šiame puslapyje arba mano socialinių tinklų paskyrose.

Įsigykite dovanų kuponą!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Non consectetur a erat nam at