Rasa Banė photography

Sveiki užsukę! Esu Rasa, nors meilė fotografijai mane lydi nuo pat vaikystės, bet tik tapus mama dar labiau supratau ir pajaučiau kaip greitai skrieja laikas, o fotografija tarsi stebuklingas būdas, padedantis išsaugoti prisiminimus. Fotografuojant man labai svarbu užfiksuoti natūralias ir tikras emocijas. 

Ilgam atmintyje įstrigo kažkada perskaityti nuostabūs žymaus fotografo žodžiai: „Kiekviena akimirka yra fotografija“. Gyvenimas pilnas nuostabių akimirkų, nelaukime jų, kurkime jas patys.

Fotografuoju vaikus, šeimas, nėštukes, krikštynas bei kitas asmenines šventes, taip pat galiu Jums sukurti asmeninį ar verslo portretą. Tad kviečiu Jus kartu su manimi įamžinti gražiausias jūsų švenčių akimirkas, ar sustabdyti laiką fotografuojant jūsų kasdienybės paveikslus. 

Susitikime, nes gyvenimas pilnas nepamirštamų akimirkų, kurias verta įamžinti. 

Su šilčiausiais linkėjimais, Jūsų R.B.

Fotosesijos parodos

DUK

Studija įsikūrusi Klaipėdoje, adresu Šilutės pl. 40.

Žinoma, susisiekite ir aptarsime visas detales!

Nuotraukų paruošimo terminai gali skirtis dėl sezono bei kitų faktorių. Kiekvieną klientą prieš fotosesiją informuoju apie terminus individualiai.

Galite užpildyti užklausos formą šiame puslapyje arba tiesiog susisiekti nurodytais kontaktais.

Nuotraukų kiekis – individualus. Priklauso nuo fotosesijos tipo bei pasirinkto plano. 

Fotosesijos kaina priklauso nuo jos tipo ir pasirinkto plano. Daugiau informacijos – nurodytais kontaktais.

Aš nenorėčiau savo fotografavimo stiliaus sprausti į rėmus, bet noriu tikėti, kad galima jį apibūdinti žodžiu „Emocija“. Mano darbus galite pamatyti šiame puslapyje arba mano socialinių tinklų paskyrose.

Įsigykite dovanų kuponą!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Non consectetur a erat nam at